Standard.al

Olta Boka së shpejti nënë për herë të parë?! Ja dyshimet e para

0

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj.

Burimet për ‘Iconstyle’ kanë treguar se këngëtarja është shtatzënë, dhe barku i saj është mëse i dukshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.