Standard.al

“Kur dashuria kthehet në miqësi”/ Ja marrëdhënia e mirë që kanë sot Brad Pitt dhe Jennifer Aniston pas ndarjes

0

Pasi u fotografuan kohët e fundit së bashku për herë të parë brenda një kohe të gjatë, marrëdhënia e Jennifer Aniston dhe Brad Pitt filloi të diskutohet përsëri.

Ata duken shumë të lumtur dhe emocionues në foto, megjithatë nuk është ashtu siç duket në pamje të parë.

Historinë e marrëdhënies së tyre e parë nga një kënd tjetër dëshmon se një miqësi është një gjë që mund të kalojë nëpër shumë pengesa dhe të mbetet akoma e vërtetë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.