Standard.al

Ja ku ka zgjedhur Presidenti Meta ta kalojë mbasditen, jep mesazh të fortë…

0

Presidenti Meta ka vizituar ditën e sotme fshatin Vishnje në Tiranë. Nga ku ka lënë edhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij.

‘Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim’-shkruan Meta.

Ndërkohë që java në vazhdim pritet të jetë edhe më e nxehtë përsa i përket politikës dhe ngjarjeve që do të pasojnë.

Ndërsa vetëm sot Meta i ktheu qeverisë Rama konceisionin për Porto Romanon.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.