Standard.al

Thumbon Dylgjeri: Pas show-t te salla e TOB-së, emisioni i Sokol Ballës do bëhet te pista e re e Aeroportit të Kukësit

0

Gazetari Ylli Dylgjei nepermjet nje statusi ne Facebook ka ironizuar emisonin e djeshem te Sokol Balles ne sallen e Teatrit te Operas dhe Baletit.

Dylgjeri shkruan se emisioni i rradhes do te behet te pista e re e Aeroportit te Kukesit.

“Pas emisionit show te salla e Teatrit te Operas dhe Baletit emisioni i rradhes i Sokol Balles do behet te pista e re e Aeroportit te Kukesit…”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.