Standard.al

Habit me deklaratën Robert Berisha: Nuk ka Covid-19, as nuk ka pasur kurrë, çohuni…

0

Këngëtari Robert Berisha ka terhequr vemendje me deklaratën e tij.

Roberti ka postuar një video montazh të Kaney West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan krahas videos se nuk ka pasur kurrë Covid -19 madje nuk ka as tani.

Image

‘S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin’ shkruan Roberti në postim.

Ndërkohë që në botë llogariten mbi 5 milion të infektuar dhe mbi 335 mijë të vdekur.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.