Standard.al

Gazetari Alfred Lela i heq pantallonat kryeministrit live

0

Në studion e news24 te Sokol Balla një debat i paparë u zhvillua sonte . Kryeministri Rama akuzoi gazetarin Alfred Lelën që ndodhet në emission se ti ke goditur policet femra e ata kanë respektuar ligjin, gjë që solli reagimin e egër të Alfred Lelës.

Ai duke parë paturpërinë e kryeministrit Rama u acarua dhe hoqi pantollonat live duke treguar masakrën e policisë mbi trupin e tij.

Në këtë moment kryeministri u acarua, por Alfred Lela insistoi se është turp që kemi një kryeministër të tillë.

Ndërkohë që të gjithë njerëzit kanë pare live se si policia e dhunoi gazetarin Alfred Lela.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.