Standard.al

Basha thërret në mbledhje aleatët, mbërrijnë edhe ambasadorët e BE në seline blu, çfarë pritet të ndodh…

0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thirrur sot nje mbledhje me aleatet gjithashtu me praninë e ambasadorëve të BE-së.

Siç shihet në foto, sapo ka mbërritur në selinë e PD, ambasadori Luigi Soreca.

Takimi vjen një ditë pas protestës së Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit dhe mësohet se do të diskutohet për vijimin e aksionit opozitar.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.