Standard.al

U gjobit dy herë nga Policia, Basha: Hakmarrje e pastër e kësaj qeverie, unë disponoj 6 patenta

0

Kryetari i PD Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, u pyet ndër të tjera për dy gjobat e vendosura ndaj tij për shkak se nuk ka respektuar masat e distancimit social në kohë koronavirusi dhe masen për heqjen e patentës.

Basha u shpreh se ka respektuar distancën sociale, ndërsa me të qeshur deklaroi se ka 6 patenta.

Lulzim Basha: Është thjesht hakmarrje, pasi kam respektuar një më një rregullat e Covid-19.

Të jeni të sigurt se mua nuk më bën pis dikush që ka marrë namim tashmë si kreu i një qeverie të delegjitimuar. Unë kam 6 patenta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.