Standard.al

E izoluar në Itali, flet Artiola Toska: S’mundëm më pa burrin, më ka marrë malli, u bë kohë…

0

Artiola Toska e izoluar në karantinë në Itali me të ëmën, motrën e vëllain, tregoi në një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”, se nuk mundet më pa burrin e saj dhe se e ka marrë malli shumë.

“Nuk po e përballoj më tepër sepse u bë kaq kohë pa bashkëshortin dhe është e tepërt kaq. Deri kohët e fundit isha me mamin dhe motrën në Itali, kam vëllain në shtëpi, me shoqërinë flasim në Skype.

Më tepër takohemi në aeroporte dhe koncerte me miqtë e mi të ngushtë. Unë jam e angazhuar dhe e zënë vetëm fundjavave. Gjatë javës rri në shtëpi, pi kafe me bashkëshortin”, – u shpreh Artjola.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.