Standard.al

Vazhdojnë të rriten temperaturat/ Pranverë në të gjithë vendin…

0

E premte, 10 Prill 2020. Parashikimi sipas IGJEUM – Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

(e premte, dt. 10) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

(e premte, dt. 10), temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 22 °C

në vendet e ulëta: 8 / 23 °C

në vendet malore: 3 / 18 °C

ERA

(e premte, dt. 10) era pritet të fryjë e lehtë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.