Standard.al

Berisha dënon gjuhën që Rama përdor ndaj qytetarëve/ Jetën e ke nga unë…

0

Ish-kryeministri Sali Berisha dënon gjuhën që, Rama përdor ndaj qytetarëve, ku tani së fundmi pas çdo kritike ka filluar të sillet me ta si Lider Suprem që u ka jetën në dorë.

Berisha ka marrë shkas nga përgjigja që, Rama i ka dhënë një komentueseje, të cilës i shkruan se, jetën e ka nga ai pasi do kishte shkuar në botën tjetër.

‘Jetën e ke nga unë”
Lexoni pergjegjen qe skizoidi i jep qytetares!

Ekzakt këte gjë u thotë iranianëve Ajetullah Khomeini! sb-shkruan Berisha që poston më poshtë edhe komunikimin aspak normal midis Ramës dhe komentueses që thjesht po e pyet përse del pa maskë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.