Standard.al

Basha zbret sërish në terren. Me maskë dhe doreza, takon policët

0

 

Basha zbret sërish në terren. Me maskë dhe doreza, takon policët (Video)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas inspektimit nga afër të mbajtjes së distancës sociale në markete, ka zbitur mbëmjen e sotme sërish në terren ku është takuar me policët.

Kreu i opozitës, ka takuar disa efketivë, të cilët ishin në shërbim pranë Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë. Me maskë e me doreza, Basha shihet teksa komunikon me disa policë, ku nuk mungon disanca 1 metër nga njëri-tjeri.

Kujtojmë se në vendin tonë deri më tani janë prekur 400 persona, ndërsa 22 persona kanë humbur jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.