Standard.al

VIDEO/ Si kofini pas te vjelit!

0

Nga Petrit Vasili

Pse qeveria refuzoi dhunshem testimin dhe perfshirjen e mjekut te familjes te kerkuar me insistim nga ne ??

Pse humben me vetedije kohe kaq te çmuar ne kulmin e pandemise?

Te pranojne qe vepruan marrezisht dhe te marrin pergjegjesite, qe u rendojne perpara shqiptareve.

Te perfshish sot mjekun e familjes dhe te porosisesh sot 30 mije teste eshte si kofini pas te vjelit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.