Standard.al

Ndoka ‘shpërthen’ keq ndaj Ramës: Lëri marritë e tua si “baba i kombit”, boll më! Ti je vetëm një m*t i madh!

0

Ne nje status ne Facebook Nard Ndoka reagon pas lajmit http://www.standard.al/2020/04/06/mjekja-shperthen-ndaj-kryeministrit-hipokrit-ti-je-nje-klloun-do-te-vuash-si-qen-duke-mos-i-gezuar-miliardat/

ku doktoresha Genta Dedej dyshonte se ishte prekur me virus. Ajo e quan kryeministrin hipokrit dhe klloun teksa akuzon edhe stafin e tij teksa vlerëson profesorët e saj Arjan Harxhi, Tritan Kalo apo Najada Ccomon.

Pas kesaj Ndoka reagon ashper ndaj Rames:

O Edi Rama, po merr në qafe edhe mjekët, se qytetarët dhe Ne të gjithëve na ke marrë perpara! Zoti është i madh, përmendu, fute kokën në ujë të ftohtë! Hiqi mjekët militantë nga drejtimi dhe nga ekranet, çliroje sistemin shendetesor, lëri marritë e tua si “baba i kombit”, boll më! Ti je vetëm një mut i madh!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.