Standard.al

Vasili thirrje Ramës: Bëj publike listat e familjeve të ndihmuara, ndryshe gjithshka është mashtrim propagandistik i pështirë

0

Nnen kryetari i LSI Petrit Vasili nepermjet Facebook i ben thirrje Rames te bej publike te gjtiha listat e familjeve qe jane ndihmuar sipas tij me ushqime dhe ilace, ne te kundert shprehet Vasili, gjithshka eshte thjesht nje mashtrim propagandistik i mjere .

Postimi i plote:

Rama te bej publike listat ndryshe gjithshka eshte tallje, agjitacion dhe propagande!!

Rama te beje publike listat e 163811 familjeve, qe kane marre sipas deklarimeve te tij,ushqime dhe ilace.

Te beje publike cfare ushqimesh u ka cuar.

Te beje publike cfare ilacesh u ka cuar.

Nderkohe qe mijra e mijra nevojtare ane e mbane vendit s’kane marre asgje dhe jane ne varferi dhe hall shume te madh edhe per buken e gojes.

Ne se Edi Rama nuk i ben publike keto, do te thote se gjithshka eshte thjesht nje mashtrim propagandistik i mjere dhe i peshtire.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.