Standard.al

Brenda shtëpisë luksoze të Mark Frrokut dhe Rudina Dembacajt, si po e kalon çifti vetëizolimin…

0

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po e kalojnë më së miri vetëizolimin duke qëndruar 24 orë bashkë. Këtë e tregojnë edhe postimet që artistja publikon në Instagram ku shfaqet shumë e lumtur krah Markut.

Në postimin e fundit, çifti shfaqen të ulur në divan duke shijuar nga një gotë birrë e duke parë televizor. Me këtë rast, Rudina na ka treguar pak nga shtëpia e tyre e cila siç shohim është e mobiluar në ngjyrë pana.

Në një intervistë për “Shqipëria live”, pak ditë më parë, Rudina tha se vetëizolimi po i duket si muaj mjalti. “Marku sheh seriale, unë gatuaj, ai më thotë të lumshin duart, qenka si muaj mjalti”, u shpreh Rudina.

Ndërkohë që vetë këngëtarja përmes rubrikës me pyetje përgjigje që ka realizuar në Instagram, ka treguar se në shtëpinë e Frrokut qendrojnë edhe dy fëmijët e tij së bashku me Viktorian, ndërsa vajza e madhe e ish-deputetit ka nisur bashkëjetesën e saj me njeriun e zemrës.

Po ashtu Dembacaj ka treguar se shtëpinë që ka pasur së bashku me Aleksin, ia ka lënë ish-bashkëshortin, dhe Viktorias e cila mund ta përdorë atë kur të rritet.

   

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.