Standard.al

Vasili publikon videon: Me fat Kosova me Albinin, fatkeqe Shqipëria me kryeministrin që ndjell vetëm zi

0

Nen kryetari i LSI Petrit Vasili ka publikuar nje video ne Facebook, si permbledhje krahasimesh mes kryeministrit te Shqiperise Edi Rames, dhe kryeministrit ne detyre te Kosoves Albin Kurtit.

Vasili ju fton te shihni video dhe te krahasoni vete ju.

 

Postimi i plote:

Me fat Kosova me Albinin, fatkeqe Shqiperia me kryeministrin qe ndjell vetem zi!(VIDEO).

Shiheni Albin Kurtin te matur,te pjekur dhe njerezor qe jep besim e kurajo.

Shiheni Edi Ramen qe vjell vrer, helm dhe zi e provokon panik dhe ankth.

Shqiptaret te pafat, ndersa vellezerit kosovare po.

Shiheni videon dhe i beni vete krahasimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.