Standard.al

U aksidentua ditën e sotme, humb jetën në spital i riu

0

Nuk i ka bërë dot ballë plagëve të marra në aksident dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë në spital pasditen e sotme një djalë i ri.

Policia e Tiranës bën me dije se sot, rreth orës 10:00, tek mbikalimi i “Gërdecit”, mjeti me drejtues shtetasin O.U., 29 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin duke u përplasur me mbrojtësen metalike anësore të rrugës, ku për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë shendetësore.

Por rreth orës 17:00, si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.