Standard.al

Aktori i njohur turk, mund të jetë prekur nga Covid-19, ja si është gjendja e tij

0

Në mediat  turke ka qarkulluar lajmi se aktori i njohur dhe për publikun shqiptar Kivanç Tatlitug është prekur nga virus korona.

Ato shkruajtën se aktori ishte kthyer nga shtëpia në mal ku kishte vajt së bashku me bashkëshorten e tij dhe është shtruar në një spital privat pas 15 ditëve të karantimit.

Por ditën e sotme aktori ka konfirmuar këto zëra me anë të një psotimi në Twitter ku shkroi;

‘Përshëndetje të gjithëve! Unë dhe gruaja ime kemi qënë për 15 ditë në vetëizolim. Por pas disa ankesave të mia  u shtrova për të qënë nën vëzhgimin e spitalit.Ju lutem mos u shqetësoni. Unë jam mirë dhe jam duke pritur për rezultatin e testit. Do t’ju mbaj të informuar.

Ndërsa përsa i përket bashkëshortes së tij e cila e shoqëronte aktorin në karantinim nuk ka asnjë informacion.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.