Standard.al

Covid-19 izolon edhe qytetin më të populluar në botë, nga nesër New York do të mbyllet nga koronavirusi

0

Qeveria amerikane ditën e sotme ka njoftuar se nga nesër New York do të mbyllet si shkak i korovairusit. Mediat e huaja shkruajnë se të gjithë punëtorët nga dita e nesërme  do të jenë në shtëpi, si dhe do të kenë rregulla të forta për të moshuarit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.