Standard.al

Basha i nxjerr VIDEO-n Ramës/ Kur mashtron e gënjen gjithë kohën…!! Nga Frroku te Roshi dhe Tahiri…

0

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur me një videomontazh Edi Rama, i cili gjatë fjalës në Kuvend e cilësoi antiKÇK-në si fytyrën e qeverisë dhe opozitën e akuzoi si kundërshtaren e hapur të saj.

Përmes një videoje të postuar ne faqen e tij në Facebook, krah ccdo fjalie të Rames, Basha ka nxjerrë një nga nje emrat e kapur nga dekriminalizimi, pjesë e Rilindjes.

Nis Arben Frroku, Arben Ndokën, Elvis Roshi e me tej edhe ish-ministri Saimir Tahiri.

‘Kur mashtron e gënjen gjithë kohën, harron kur ke thënë për herë të fundit të vërtetën! Kjo i ndodh Edi Ramës sa herë që flet! Ndiqeni vetë’- shkruan Basha, në videon që mund ta shihni më poshtë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.