Standard.al

U përfol për lidhje me kandidatin për deputet, reagon Adrola Dushi…

0

Prej dy ditësh në media ka qarkulluar lajmi se Adrola është në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashin i cili është djali i avokatit të njohur Tom Gashi.

Image

Burime pranë çiftit kanë treguar për “Magazina.al” se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe dyshja është parë shpesh së bashku.

Adrola ka reaguar sot për herë të parë pas këtyre lajmeve.

Modelja bukuroshe ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e buzëqeshur duke treguar kështu se është shumë e lumtur në jetën e saj momentalisht.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.