Standard.al

Nuk mungoi as në derby/ Shkundet stadiumi ‘Air Albania’, tifozët thërrasin fuqishëm “Rama Ik”

0

Derbi kryeqytetas midis Tiranës dhe Partizanit është mbajtur sot në Air Albania Stadium.

Mes festimeve të shumta të tifozëve janë dëgjuar njëzëri edhe thirrjet e forta ‘Rama Ik’.

Kryeministri Rama është “sulmuar” edhe plot herë të tjera nga ndeshjet në stadiume.

Për më tepër ndiqni video:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.