Standard.al

Djali më i pasur i Tiranës zbulon çmenduritë e jetës së natës: Sherr me shishe…

0

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në Tv Ora ka treguar shumë detaje nga jeta e tij. Ai njihet si një djalë tepër i qetë dhe pozitiv, por për herë të parë vendosi të zbulojë një anë tjetër të tij, atë të çmendurën. Ai ndau me publikun dy eksperienca, një negative dhe një pozitive.

Ester BylykuCila ka qenë aventura më e çmendur e jetë së natës? Na trego një pozitive, një negative.

Fatmir HysenbelliuNegative është kur zihesh. Kemi qenë me një ekip futbolli, ndodhi një keqkuptim. Nga xhelozia dikush gjuajti me shishe, dhe një shoku im, në vend t`i gjuante atij, gabimisht i ra boduguard-it (truprojës). Aty pastaj u bë një miks, që nuk po merrej vesh kush po i gjuante kujt!

Ndërsa aventura pozitive e Fatmirit, ka qenë një rast në Londër. Ku gjatë njohjes me një vajzë, mbremjen e parë ata fjetën bashkë, dhe më pas nisën një lidhje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.