Standard.al

Aksident në Vorë/ Makina kthehet përmbys, 2 persona të plagosur

0

Një aksident automobilistik ka ndodhur 1 orë më parë në Vorë.

Një makinë është kthyer përmbys dhe personat që po udhëtonin në të kanë dalë të plagosur. Sipas informacioneve njëri prej tyre është në gjendje jo të lehtë.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar aksidentin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.