Standard.al

Sërish lëkundje tërmeti në Durrës dhe Tiranë, ja ku ishte epiqendra…

0

Vijojnë lëkundjet e tokës në Shqipëri.

Para pak minutash është regjistruar një tjetër tërmet me magnitudë 3.1 ballë i shkallës Rihter. Epiqendra ishte sërish në Detin Adriatik.

Nuk raportohet për dëme materiale.

Lëkundje me magnitudë 3.0 ballë po në Adriatik pati edhe mbrëmjen e djeshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.