Standard.al

Vritet një grua pranë ‘Pallatit të Sportit’ në Durrës

0

Një tjetër krim godet vendin, këtë herë në Durrës.

Burime bëjnë me dije se një grua është qëlluar me thikë nga një burrë pranë Pallatit të Sportit, dhe ka humbur jetën.

Nuk dihen ende detajet e ngjarjes, dhe as nëse dy personat e konfliktuar kanë pasur marrëdhënie familjare mes tyre.

Vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.