Standard.al

ME VIDEO/ Protesta e 2 marsit, Presidenca publikon mesazhet kryesore të marshimit mbarëkombëtar

0

Të hënën pritet të zhvillohet protesta e thirrur nga Presidenti Ilir Meta në mbrojtje të Kushtetutës, dhe kundë grushtit të shtetit.

Ndërkohë zëdhënësi i kreut të Shtetit, Tedi Blushi ka shpërndarë një video me sloganin: “Marshim mbarëkombëtar për Kushtetutën”.

Në video bëhet thirrje për të protestuar kundër grushtit të shtetit, kundër shpopullimit të vendit, etj.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.