Standard.al

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, komentuesi i kthehet keq Rudina Dembacajt pas publikimit të fotos

0

Pak orë më parë Rudina Dembacaj ka publikhar në Instagram një foto e cila ka ngjallur shumë komente.

Në foto ajo shfaqej me një maskë në fytyrë dhe në të shkruante: “Përshëndetje corona”.

Image

Fotoja është komentuar negativisht nga ndjekësit, të cilët e kanë marrë si tallje nga ana e saj dhe nuk i kanë kursyer fjalët.

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, i shkruan komentuesi.

Image

Pas këtyre fjalëve sogurisht që Rudina nuk i ka kursyer një përgjigje.

“Pra as mamin tënde”, shkruan aktorja.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.