Standard.al

FOTO/ Real Madrid-Manchester City, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

0

Në “Santiago Bernabeu” po luhet takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Në pjesën e parë rezultati nuk ndryshoi, duke u mbyllur me rrjeta të paprekura.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.