Standard.al

FOTO/ Kjo është gruaja që u vra sot në Durrës nga bashkëshorti

0

 

Sipas Policisë 59 vjeçarja ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra pasi bashkëshorti i saj Rruzhdi Tosuni e ka qëlluar me levë hekuri, në dyqanin që tregton metrazhe.

Shërbimet e Policisë kanë arrestuar në flagrancë autorin e dyshuar të ngjarjes, i cili e kishte lajmëruar vetë policinë pas krimit.

Mes çiftit sipas dëshmitarëve ka pasur grindje dhe debate të shpeshta. Motivi ende nuk dihet.

“Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, ku vijon punën për sqarimin dhe dokumentimin e ngjarjes”, thanë blutë e qytetit të Durrësit.

gruaja hajdie tosuni

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.