Standard.al

Detaje/ Gjendet i vrarë në depo një shqiptar në Greqi

0

Një burrë 55-vjeçar nga Shqipëria u gjet i vdekur të Shtunën në një depo në fshatin Shën Seraphim të komunës Kamena Vourla.

Sipas një raporti LamiaReport, ishte një burrë  që gjeti një njeri të vdekur  dhe njoftoi policinë.

Provat e hershme tregojnë se trupi ka qene i gjakosur në fytyrën e tij.

Po hetohet për vrasje apo nga ndonjë rënie vdekjeprurëse.

Që nga momenti i parë, policia mbylli vendin e ngjarjes dhe nxitoi në mjekësinë ligjore dhe policinë e OPEC, si dhe ambulancën e EKAB për të transportuar kufomën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.