Standard.al

Berisha: Tradhëtarët e Kombit në ekstazë, pas aktit të ri të tradhëtisë kombëtare!!

0

Kryeministri Edi Rama po zhvillon këto ditë një vizitë në Moskë, si drejtues i radhës i OSBE-së. Takimi më i rëndësishëm ka qenë ai me ministrin e Jashtëm të Rusisë dhe një nga politikanët dhe diplomatët kryesorë të 25 viteve të fundit në Rusi, Sergei Lavrov.

Në delegacionin që shoqëron kryeministrin Edi Rama janë dhe gazetarët Baton Haxhiu dhe Sokol Balla.

Rastin nhuk e ka lënë pa përmnedur edhe ish kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, i cili duke publikuar foton e tyre në Facebook, është shprehur se ‘Tradhëtarët e Kombit’ në këtë foto dukes si në eksatzë pas aktit të ri të tradhëtisë kombëtare.

Postimi i plotë:

 

Tradhetaret e Kombit ne ekstaze pas aktit te ri te tradhetise kombetare!! sb

 

Fotografia e Sali Berisha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.