Standard.al

Belgu ‘shkund’ rrjetën e Ter Stegen/ Shtangen tifozët katalanas

0

Ka përfunduar pjesa e para mes Napolit dhe Barcelones në Champions League, ku kemi vetëm një gol të shënuar, atë të Dris Mertensit në “San Paolo”.

Ka qenë një gol mjaft i bukur i belgut shtatshkurtër, i cili me të djathtën e ka lënë të palëvizur Ter Stegenin duke tundur rrjetën në minutën e 30-të.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.