Standard.al

Aksidenti në Gramsh, 4 të plagosur nisen drejt Tiranës…

0

Katër të plagosur rëndë nga aksidenti në Gramsh do të transportohen drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Të aksidentuarit janë në gjendje të rëndë për jetën dhe pasi morën ndihmën e parë mjekësore do të dërgohen në Tiranë.

Dyshohet se të gjithë të plagosurit përveç drejtuesit të automjetit të jenë nga Tirana ndërkohë që e konfirmuar është që kemi të bëjmë me dy viktima.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.