Standard.al

Video/ Të papërmbajtshëm tifozët! “Rama ik” pushton stadiumet shqiptare, kore të tjera në “Air Albania”

0

Vazhdojnë koret “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Në Air Albania Stadium, u luajt sfida mes Partizanit dhe Bylisit, e mbyllur me rezultatin 2-2. “Demat e Kuq” kryesuan deri në minutën e 86-të me rezultatin 2-1, por u barazuan në fund nga ekipi ballshiot.

Gjatë kësaj sfide, u dëgjuan në kor disa tifozë pas portave, duke thirrur me kore të njëpasnjëshme, “Rama ik”. Ky kor, po dëgjohet vazhdimisht në futbollin shqiptar, thuajse në çdo stadium ku ka një numër të konsiderueshëm tifozësh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.