Standard.al

“Së shpejti nisin shitjet”/ Ja çfarë do bëjë Ronela me rrobat që i veshi vetëm një herë

0

Ronela Hajati ka vendosur se çka do të bëjë me rrobat e saj që nuk vesh më.

Kur je një fytyrë publike që dosmodoshmërisht duhet të kujdesesh për imazhin tënd, videoklipe të shumta që kërkojnë garderobë pa fund, rrobat dhe aksesorët duket se shumëfishohen pa fund

Duke qenë se ajo ka mori rrobash që maksimumi i ka veshur një herë, ka vendosur që t’i shesë ato.

Lajmin e bëri të ditur në llogarinë e saj në Instagram me anë të një postimi.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.