Standard.al

Rudina ‘arratiset’ jashtë shtetit me Mark Frrokun/ Ja ku ndodhen çifti më i ri i showbiz-it

0

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas zyrtarizimit të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Përmes një postimi në “Instagram”, dy ditë më parë Rudina tregoi se po arratisej së bashku me partnerin e saj, ish-deputetin Frroku për disa ditë pushimi.

Siç duket dhe nga fotoja çifti më i ri i showbiz-it kanë zgjedhur si destinacion për t’u relaksuar Vjenën. Kujtojmë se pushimet e para çifti i kaloi në Venecia, Itali, nga ku aktorja postoi dhe fotot ku shfaqej e lumtur në krah të partnerit të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.