Standard.al

Blushi akuza të forta Frrok Çupit e Baton Haxhiut: Qenër të UDB-së!

0

Zedhenesi i Presidentit te Republikes Tedi Blushi ka reaguar pas qendrimeve te Frrok Çupit dhe Baton Haxhiut ne emisionet Opinion dhe Open.

“Nuk mund t’i ndalojmë qentë të lehin! Edhe kafshët kanë të drejtat e tyre! Sidomos qentë e rrugës dhe të UDB-së në këto kohë të fantazmave me shkëmbime territoresh!”, theksoi Blushi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.