Standard.al

Harrojeni Ornela Vorpsin, “perla” e Laert Vasilit: Brukseli i dashuruar me Ramën, i dha mandatin e tretë

0

Aktori Laert Vasili u shpreh sonte në “360 Gradë”, se me Konferencën e Donatorëve, Brukseli i dha “votëbesim” Edi Ramës. Vasili shkoi gati ne delir, kur tha se Brukseli eshte i dashuruar me Ramen dhe se i ka dhuruar mandatin e trete!

Laert Vasili: Ndërkombëtarët me shumë maturi, se më mirë se Brukseli nuk e di më mië se çfarë ndodh në Europën Juglindore, ata i kanë dhënë besimin Ramës. Brukseli është i dashuruar me Ramën. Për mendimin tim është një fitore personale, pasi ai njeri bëri gjithë turin për të mbledhur ato 97 vende. Nëse kjo nuk është një fitore personale. Për mendimin tim Brukseli i ka dhënë mandatin e tretë. Votëbesimin ia ka dhënë Brukseli.

Kujtojme se te tilla “perla” nuk kane munguar edhe me pare. Ornela Vorpsi deklaroi ne nje interviste se: “kur ishte në Paris, Rama magjepsi gjithë Parisin.”. Nderhyrjes se gazetarit me takt “Gjithe Parisin tani jo, por”, Vorpsi i kembenguli ne ate kohe duke pohuar: “Po, po, gjithe Parisin”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.