Standard.al

Shpërthen bombola e gazit, djali e ndezi për t’i ngrohur gjellën nënës së paralizuar….

0

Një ngjarje aksidentale ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Libofshë të Fierit, ku si pasojë e shpërthimit të bombolës në banesë janë lënduar dy persona, djali dhe nëna e tij e paralizuar.

Personat e lënduar janë Fatmir Zaimi, nëna e tij Odeta Zaimi dhe babai Muharrem Zaimi.

Bazuar në dinamikën e ngjarjes, djali ka tentuar të ndezë bombolën për të ngrohur gjellën për nënën e tij, por pa mundur.

Në spital jashtë rrezikut për jetën ndodhen nëna dhe babai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.