Standard.al

Presidenti Ilir Meta deklaratë të fortë: Unë jam në krahë të Kushtetutës dhe shqiptarëve!

0

Presidenti Ilir Meta bëri një deklaratë të fortë nga intervista ne emisionin “Open” ku u shpreh se:

” Une nuk kam sulmuar ambasaden amerikane por une kam pershtypjen qe dhe ata e kane kuptuar. Mos me kerkoni mua qe te pranoj dekretin tim ta coj ne Venecia, do e coj tek kuvendi. Me nisni ketu ekspertet qe te vertetoni se une punoj me nje kushtetute te sakte dhe ata me nje kushtetute te gabuarUnë jam në krahë të Kushtetutës dhe shqiptarëve! Edhe pse Venecia erdhi ketu koha e vertetoi qe une pata te drejte”, u shpreh Meta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.