Standard.al

Meta: Kam thirrur në takim drejtorin e SHISH për shantazhin ndaj Sorecës me një video

0

Ilir Meta foli edhe për marrëdhëniet me ambasadorin Soreca ku tha se marrëdhëniet nuk janë të shkëlqyera.

Nuk janë marrëdhënie të shkëlqyera. Por që në ditën e parë që ka ardhur ka pasur bashkëpunimin tonë. I kam treguar edhe shqetësimet për marrëdhëniet me ambasadorën përpara tij- tha Meta.

Presidenti Meta foli edhe për videon e aluduar mes ambasadorit Soreca dhe një zyrtareje të rilidnjes ku tha se kjo është një fabul e Meros dhe disa portaleve të rilindjes.

“Statusi ishte për të bërë hetimet pasi kur shqiptarët janë të shqetësuar si mund të mos jetë president. Videoja është një fabul e Meros se ai i ka qejf këto historitë me romanca”- tha Meta.

U aludua se kjo video doli nga presidenca – ndërhyri Dudushi.

Kjo është një histori e portaleve të rilindjes -iu kundërpërgjigj Meta duke shtuar: “Kam thirrur ne takim drejtorin e SHISH per shantazhin ndaj Soreces me nje video”. / Open

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.