Standard.al

VIDEO/ Shpërthen në thirrje stadiumi: Rama ik

0

Nuk kanë të ndalur revoltat ndaj qeverisë dhe Edi Ramës.

Edhe në ndeshjen ndërkombëtare mes ekipeve të femrave janë lëshuar thirrjet ‘Rama ik’.

Siç shikohet dhe në videon, thirrjet janë bërë gjatë ndeshjes së ekipeve të femrave mes Shqipërisë dhe Malit te zi, përballje e luajtur në ‘Air Albania stadium’.

Të rinj dhe të reja kanë thirrur ‘Rama ik’ gjatë pjesës së parë të ndeshjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.