Standard.al

VIDEO/ Fuqia e stuhisë Ciara në Skoci, kthen ‘përmbys’ ujëvarën

0

Në Skoci ka ndodhur një fenomen i pazakontë gjatë stuhisë Kiara ku era e fortë i ka ndryshuar rrjedhën ujëvarës.

Ngjarja ka ndodhur në Campsie Fells dhe për disa çaste ujëvara nuk ka rrjedhur për poshtë por për lart. Ky rast ka treguar edhe fuqinë që ka pasur stuhia Kiara që shkaktoi 3 të vdekur në Mbretërinë e Bashkuar dhe disa të tjerë në Europë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.