Standard.al

Plas grushti në hotelin luksoz!! Ja se çfarë ndodh me këngëtarin…

0

Këngëtari i njohur Rod Stewart ka goditur me grusht një roje sigurie në një hotel luksoz në Florida, SHBA. Këngëtari 75-vjeçar shihet duke kërcyer dhe pasi bën një përshëndetje naziste, gjuan me grusht rojen.

Stewart është arrestuar dhe pritet të dalë përpara gjykatës. Ai rrezikon të dënohet deri në një vit burgim.

Mësohet se shkak i kësaj gjëje është bërë fakt që roja nuk po e lejonte këngëtarin të shkonte te zona e fëmijëve në hotel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.