Standard.al

Dylgjeri ironi të fortë për takimin e ambasadores me Ahmetajn: Të rruan pa pushim…

0

Ylli Dylgjeri, i njohur për batutat dhe ironitë në facebook, ka postuar këtë një status që lidhet me takimin e ambasadores amerikane Yuri Kim me ministrin  e fondeve qindra milionshe për rindërtimin nga pasojat e tërmetit:

“Yuri Kim dhe Shoku im
Që punon për rindërtim
Pret fondet për numrim
Dhe të rruan pa pushim”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.