Standard.al

Basha takon përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës: PD ka detyrim t’iu japë zgjidhje çështjes së pronave

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka takuar sot përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

Basha shprehet se është detyrë e tij t;iu japë zgjidhje çështjes së pronave.

“Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.
@pdshqiperi ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet.”-shkruan Basha në Twitter.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.