Standard.al

Basha në një foto ndryshe, uron nje të dielë të mbarë…

0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim  Basha ka ndarë më ndjekësit e tij në facebook një foto ndryshe.

Ai duke u uruar qytetarëve shqiptarë një të dielë të mbarë ka postuar edhe një foto bashëkë me bashkshortene tij te cilet duket se kanë preferuar nagtyren per këtë ditë.

Ja postimi:

Ju uroj një të dielë të mbarë dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur

 

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.