Standard.al

‘E kanë kthyer në han’/ Berisha: Mësuesit në shkollën 9-vjeçare Mizë nuk bëjnë mësim, i fusin kafe dhe cigare

0

Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të një prindi i cili ka 2 vajza dhe pretendon se në shkollën 9- vjeçarë të Mizës në Divjakë nuk zhvillohet mësim prej mësuesve.

STATUSI I SALI BERISHËS

Ne shkolle nuk bejne mesime, narkoshteti shpartalloi arsimin! sb

Pershendetje .Z.Berisha ne shkollen 9 vjeçare Mize mesuesit nuk bejne mesim len çantat dhe e kan kthyer han shkollen.Me ne krye drejtoreshen e shkolles e cila i mbledh ne krye dhe i fusin kafe byrek cigare dhe len çantat ne klase dhe ju ben klasa mesim.Ju lutem zoti Berisha jam nje prind e cula kam 2 vajza . I ankohem drejtoreshes mos ma ler vajzen pa mesim ajo se vret fare me keq vepron.

byrek duke mos zhvilluar mësim në shkollë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.